Hakkımızda

SUM YAZILIM

SUM Yazılım, 1992’den beri sektöründe faaliyet gösteren, özellikle tekstil firmalarının üretim takip konusunda ihtiyaçlarını, entegre olan bir çözüm ile tüm departmanların kendi işlerini yaparken karar verici departmanlara da bilgi ürettikleri yazılımları sunmaktadır.

Bu anlamda, tam entegre bir yazılım ile birlikte adeta firmayı yeniden disipline etmek ve kurallar koyarak departmanlar arası ilişkilerin revize edilmesidir.

Bunu yaparken yazılım sadece güçlü bir araç olup, Yazılım evinin firmayı iyi anlayarak ve kendi konusuna hakim olarak uygulamayı oturtması ve kontrol mekanizmalarını çalıştırarak sonuca ulaşması gerekir. SUM Yazılım bunları bir bütünlük içerisinde sunabilecek donanımlara sahip olmayı başından beri gerçekleştirerek, projelerini başarı ile tamamlamıştır.

Yazılım ve Bilgi birikimlerini tüm firmalarda kullanılabilecek bir parametrik yapıda olması ve uluslarası standartlarda üretilerek güçlü bir implemantasyon kadrosu ile firmalarda kullandırılması, ‘Komple Çözüm’ün en temel şartlarındandır.

Komple Çözüm ilkesi doğrultusunda 1998 yılından beri kurumsal firmalara teknik destek, bakım ve web hizmetleri veren Yalı bilgisayar ile yapılan iş ortaklığı ile satış, satış sonrası saha hizmetleri ile de güçlenmiş, anahtar teslim mağazacılık uygulaması başlatmış ve uygulama aşamasında gerek sayım hizmetleri gerek raporlama hizmetleri olarak program sonrası tam desteğini devam ettirebilir duruma gelmiştir.


WINS

WINS uygulamalarını Mağazacılık modülü olarak NT ortamında kullanıcılara açan, kullanımı tek noktadan data center hizmeti olarak sunan YALI BİLGİSAYAR hali hazırda sisteminde firma ve çok sayıda mağazaya hizmetini sürdürmektedir.